radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Utrudnienia w Wiązownie – most na Mieni zamknięty

Utrudnienia w Wiązownie – most na Mieni zamknięty

Informujemy, że od dnia 1 marca br. most na rzece Mienia w ciągu ulicy Lubelskiej w Wiązownie będzie całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego. Ten zostanie poprowadzony objazdem przez Drogę Krajową Nr 17. Przejście dla pieszych przy moście będzie możliwe po kładce. Na zlecenie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o. o., ul. Kolejowa 28, 05-300 Mińsk Mazowiecki. Remont mostu potrwa nawet kilka miesięcy.

Projekt inwestycji zakłada rozbiórkę istniejącego i budowę nowego mostu przez rzekę Mienia w Wiązownie w km 38+843 drogi wojewódzkiej nr 721 wraz z dojazdami. Zleceniodawcą robót jest Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie. Więcej informacji dostępnych jest na stronie MZDW.

Zmiana w komunikacji linii 722 i L22!

W związku z rozbiórką obecnego i budową nowego mostu na rzece Mienia linie 722 i L22 zostają skierowane objazdem w Wiązownie: (…)  – Lubelska – Parkingowa – DK 17 – (…). Zawiesza się funkcjonowanie przystanków SPORTOWA 01 i 02. Za obsługę komunikacji autobusowej odpowiada Zarząd Transportu Miejskiego

Przepraszamy za utrudnienia.

Data opublikowania strony: 26/02/2017