radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

IV edycja konkursu „Złoty Wiąz”

IV edycja konkursu „Złoty Wiąz”

Przed nami kolejna edycja konkursu „Złoty Wiąz”, który adresowany jest do firm, a także stowarzyszeń, fundacji i grup osób, które prowadzą działalność o celach społecznych. Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorstw najprężniej działających na naszym terenie oraz budowanie wizerunku Gminy Wiązowna, jako przyjaznej rozwojowi przedsiębiorczości. Zachęcamy wszystkich przedstawicieli firm do udziału w konkursie, który wpisał się już na stałe do kalendarza wydarzeń gminnych.

Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach :

  • Mała Firma roku,
  • Pracodawca roku,
  • Nestor biznesu,
  • Innowacyjna Firma roku,
  • Filantrop roku,
  • Lider ekonomii społecznej.

Regulamin oraz wniosek o przyznanie nagrody dostępne są poniżej oraz w formie papierowej w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna.
Wnioski mogą składać wszyscy, którym zależy aby wyróżnić firmy, stowarzyszenia, fundacje bądź grupę osób szczególnie przyczyniających się do rozwoju i promocji naszej gminy.

Zachęcamy także przedstawicieli oraz właścicieli firm do wzięcia udziału w konkursie i składania wniosków w imieniu swoich firm. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 kwietnia 2018 r.
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 15 maja 2018 r. (wtorek) podczas uroczystej Gali „Złoty Wiąz 2018”. Szczegóły wkrótce.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Informacji dotyczących zasad i przebiegu konkursu udziela pracownik Urzędu Gminy Wiązowna – Anna Sawińska tel. 22 512 58 05, e-mail: a.sawinska@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 22/03/2018