radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Razem możemy więcej

Razem możemy więcej

Już tylko czterech osób brakuje, żeby było nas 11800 mieszkańców zameldowanych w naszej gminie. Zamelduj się i dołóż się do wspólnego budżetu. Czekamy na nowych mieszkańców, a szczególnie na tych, którzy u nas mieszkają, a jeszcze się nie zameldowali.

Mieszkasz w naszej gminie, a nie chcesz tracić korzyści wynikających z miejsca zameldowania? Złóż roczne zeznanie podatkowe PIT w Urzędzie Skarbowym w Otwocku wpisując faktyczne miejsce zamieszkania Gminę Wiązowna oraz dołączając wypełniony formularz aktualizacyjny ZAP-3.

W ten sposób wspierasz okolicę, w której mieszkasz, a więc wpływasz na otaczającą Cię rzeczywistość. My Twój podatek spożytkujemy na inwestycje, komunikację, bezpieczeństwo, remonty dróg i chodników czy utrzymanie zieleni i czystości. Będziemy z nich remontować i rozbudowywać szkoły, tworzyć place zabaw i siłownie plenerowe. Warto mieć w tym swój wkład. W tym roku czas na złożenie PIT – 36, 36L, 37, 38 i 39 za 2016 rok upływa 2 maja.

Przypominamy, że trwa konkurs na 12000 mieszkańca pod hasłem „Kto się melduje ten gminę buduje”. Zwycięzca pojedzie na weekend do SPA. Co setny nowy mieszkaniec i trzy losowo wybrane osoby z każdej setki zostaną wyróżnione pakietem powitalnym.

Data opublikowania strony: 22/02/2017