radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Zmiana organizacji ruchu na moście

Zmiana organizacji ruchu na moście

Urząd Miasta Otwocka informuję, że w dniu 17.03.2017 nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego na moście przez rzekę Świder w ciągu ulicy Mostowej.

Zmiany wynikają ze stanu technicznego mostu. Organizacja będzie obowiązywała do czasu remontu bądź przebudowy mostu. W ul. Mostowej projektuje się oznakowanie pionowe tj. znak D-5„ pierwszeństwo na zawężonym odcinku jezdni”, znak ostrzegawczy A-12a „ zawężenie jezdni dwustronne ” i B-33 ograniczenie prędkości do 30 km/h.

W ul. Mlądzkiej (gmina Wiązowna) projektuje się znak B-31 „pierwszeństwo dla nadjeżdżających z przeciwka” oraz zestaw znaków A-12 a i B-33. Na całej szerokości mostu pas ruchu dla pojazdów kołowych zostanie zawężony do szer. 4,0 m. Wygrodzenie wzdłuż pasa jezdni zostanie wykonane barierami ochronnymi U-14 b betonowymi, wygrodzenie skosów: U-21 b co 3 m. Ze względu na bezpieczeństwo, ruch pieszych będzie wyłączony z zawężonego pasa jezdni dla pojazdów kołowych. Ruch pieszych będzie odbywał się wzdłuż wygrodzenia pasem o maksymalnej szer. 1.25 m.

Data opublikowania strony: 14/03/2017