mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Kolejny sukces tenisistów

Kolejny sukces tenisistów

Wysokim zwycięstwem zakończyli zmagania w 2015 r. drugoligowcy z GKTS Wiązowna. Zespół trenowany przez Filipa Młynarskiego zwyciężył we własnej hali 9:1 z mocną drużyną z Ostródy. Taki wynik zawdzięczamy równej i wysokiej formie zawodników, uzyskanej dzięki godzinom przepracowanym na treningach w Wiązownie oraz Warszawie.

Podczas meczu zostały rozlosowane nagrody ufundowane przez sponsorów: dwa dwuosobowe zaproszenia na ucztę smakową do restauracji Mazowsze, bon na zakupy do sklepu CrossJeans oraz parasolka ufundowana przez firmę Styldruk. Serdecznie dziękujemy sponsorom i gratulujemy szczęśliwym zwycięzcom!

Przed nami przerwa świąteczna, która jednak nie będzie trwać długo. Rok 2016 zapowiada się bardzo pracowicie – czekają nas przygotowania do dwóch ostatnich meczów 1. rundy: z SKS 40 Warszawa ( 9 stycznia) oraz ze “spadkowiczem” z I ligi HALS Warszawa (16 lub 17 stycznia). W styczniu będą nas czekać również zmagania w Pucharze Polski.

Ekipa z Wiązowny na razie plasuje się na 1. miejscu tabeli II ligi mężczyzn.

Klub GKTS Wiązowna życzy wszystkim mieszkańcom naszej gminy wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

info. z tukontakt@wiazowna.pl: tenerzy GKTS Wiązowna

Data opublikowania strony: 23/12/2015