Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Świąteczne spotkania sąsiedzkie – było fantastycznie

W okresie między 28 listopada, a 14 grudnia br. w świetlicach GOK, odbyły się rodzinne warsztaty artystyczne, połączone ze spotkaniami opłatkowymi dla mieszkańców. To był wyjątkowo piękny czas…

W bezpłatnych warsztatach z elementami socjoterapii brały udział dzieci, dorośli, a nawet seniorzy, którzy odkryli w sobie talent plastyczny. Warsztaty były bardzo twórcze i radosne. Wykonane własnoręcznie bombki i stroiki świąteczne można było zabrać do domu. Po warsztatach świetlice zmieniały swój charakter. Przystrojono i zastawiono stoły, by przy dźwiękach kolęd podzielić się opłatkiem, złożyć sobie życzenia i w miłej atmosferze spędzić wspólnie czas. W wielu przypadkach mieszkańcy przynosili na stół smakołyki i świąteczne potrawy.

Środki na organizację warsztatów i spotkań pochodziły z Funduszu Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii. Warsztaty prowadziły Anna Halladin oraz Katarzyna Jędrzejewska.

Świetlice GOK znajdują się w: Dziechcińcu, Gliniance, Woli Duckiej, Woli Karczewskiej, Majdanie, Radiówku, Żanęcinie, Stefanówce, Rzakcie, Kącku, Duchnowie, Boryszewie, Góraszce.

Data opublikowania strony: 24/12/2015