Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Wigilia TPD w Zakręcie

„Wyjątkowe to święta, bo łączą ludzkie serca.
Są to święta zgody, miłości, radości.
Ludzie lgną do siebie,
bo wspólnie chcą się radować
i dzielić tym, co mają”.

W Środowiskowym Ognisku Wychowawczym nr 9 w Zakręcie, w jeden z grudniowych wieczorów, odbyło się spotkanie wigilijne naszych dzieci. Obecnością zaszczycili nas Dyrektor Oświaty Gminy Wiązowna  Maria Dorota Kanabus-Prokop, prezes Otwockiego Oddziału TPD Czesław Ziemiński, Dyrektor Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Zakręcie Elżbieta Olczyk-Szum, przedstawiciel sponsorów oraz rodzice.

Zebranych na spotkaniu wigilijnym powitała kierownik Ogniska Krystyna Wroniewicz, po czym dzieci z Ogniska przepięknie przedstawiły historię narodzin Jezusa. Nastrój świąteczny podkreśliły piękne kolędy śpiewane przez dzieci oraz wszystkich uczestników. Zgodnie z tradycją bożonarodzeniową był opłatek i życzenia. Wyjątkowego charakteru nadawały spotkaniu potrawy wigilijne oraz pięknie nakryte stoły, przygotowane przez rodziców wychowanków Ogniska. Panowała świąteczna, serdeczna atmosfera.

W trakcie wieczerzy wigilijnej zawitał do nas św. Mikołaj. Dzieci, przygotowując się do Świąt Bożego Narodzenia pisały do niego listy. Jakież było ich wzruszenie, kiedy ich najskrytsze marzenia się spełniły. Otwierając prezenty nie mogły uwierzyć, że dostały to o co prosiły. Radości było co niemiara. Bardzo dziękujemy sponsorom za serce i hojność.

Data opublikowania strony: 03/01/2016