mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Zima w Gminie Wiązowna”. Twoje dziecko może spędzić ferie z nami!

“Zima w Gminie Wiązowna”. Twoje dziecko może spędzić ferie z nami!

W tym roku Gmina Wiązowna po raz pierwszy organizuje zimowe ferie dla uczniów naszych szkół. W czasie, gdy nie będą mieli lekcji (od 1 do 12 lutego), szkoły i Gminny Ośrodek Kultury zorganizują specjalne zajęcia. Od poniedziałku do piątku od 8.00 do 14.00 dzieci będą mogły uczestniczyć w akcji “Zima w Gminie Wiązowna”. Nasze szkoły otworzą sale lekcyjne i gimnastyczne, a instruktorzy z ośrodka kultury przygotowali już ciekawe warsztaty. Do tego konkursy, zabawy, zajęcia w plenerze, a także wyjazdy na basen.

Zajęcia w pierwszym tygodniu odbędą się w szkołach w: Gliniance, Malcanowie, Wiązownie i Zakręcie. W drugim tygodniu otwarty będzie GOK w Wiązownie i Wiejski Dom Kultury “Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej. W ten sposób chcemy zapewnić dzieciom, które nie wyjadą na ferie, nie tylko opiekę, ale także atrakcje, które spowodują, że ten czas będą miło wspominały.

Szczegółowy harmonogram zajęć pod tekstem. Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do naszej akcji, wypełnij poniższy formularz.  Zapraszamy!

Data opublikowania strony: 26/01/2016