Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

GKTS Wiązowna – podsumowanie połowy sezonu 2015/2016

Klub tenisa stołowego GKTS Wiązowna zakończył pierwszą część sezonu, pora więc na krótkie podsumowanie.

Drużyna II ligi mężczyzn zakończyła pierwszą rundę na 4 miejscu i będzie uczestniczyła w Play Off czyli barażach o 1 ligę mężczyzn.
Mimo historycznego sukcesu drużyny, która będzie miała szansę powalczyć o 1 ligę mężczyzn jest mały niedosyt, gdyż z drużynami, które nas wyprzedziły w pierwszej rundzie przegraliśmy wyraźnie i w rundzie rewanżowej, jak i w Play Off, nie będziemy faworytami do zwycięstwa.

Podczas obozu szkoleniowego w Wiązownie i  w Warszawie omówione zostały plusy i minusy naszej gry i to, co musimy zrobić, aby w Play Off  powalczyć z najlepszymi o jakąś niespodziankę.

Turnieje indywidualne wypadały dobrze lub bardzo dobrze – Mistrzostwo Polski Filipa Młynarskiego. Turnieje organizowane dla dzieci i amatorów cieszyły się bardzo dużą popularnością, a sami uczestnicy pytali kiedy odbędą się następne turnieje w Wiązownie.

Do czerwca mamy zamiar zorganizować 5 dużych turniejów o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim, w tym turniej jubileuszowy z okazji  10-lecia GKTS Wiązowna 4 czerwca 2016r.

Najbliższe turnieje zorganizowane na hali w Wiązownie zaplanowaliśmy na 5 i 19 marca 2016r. Runda rewanżowa  II ligi mężczyzn rusza już 21 lutego.       Jedziemy na wyjazdowy mecz do Płocka.

Dziękujemy Restauracji Mazowsze z Wiązowny oraz Firmie Cross Jeans z siedzibą w Zakręcie za ufundowanie nagród, które były losowane wśród kibiców podczas meczów ligowych. Mamy nadzieję na dalszą współpracę oraz na pozyskanie głównego sponsora dla naszego klubu.

Klub jest współfinansowany z budżetu Gminy Wiązowna.

info. z tukontakt@wiazowna.pl: trenerzy GKTS Wiązowna

Data opublikowania strony: 14/02/2016