Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Nowe warsztaty wokalne w GOK-u

Od marca 2016 roku ruszają zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży. Przesłuchania do zespołów wokalnych: 15 marca – wtorek – od godziny 17:00 dzieci od 10 lat, od godziny 18:00 – młodzież.

Zajęcia poprowadzi Aurelia Luśnia, absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku (2004). Jest laureatką wielu festiwali piosenki, m.in.: III Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego (Grand Prix 2015), Festiwalu operetkowo-musicalowego „Face to face” – Grand Prix (Poznań 2011), Festiwalu piosenki kabaretowej J. Przybory (Warszawa 2013). Została zaproszona do nagrania piosenek w polskiej wersji językowej bajki Dzwoneczek (Tinkerbell) produkcji W. Disneya (2008). Jej debiutancka płyta „Wracam do domu” została wydana w 2009r. Piosenka „Ze snów” z tej płyty została hitem lata 2010 roku, w konkursie prowadzonym przez Radio Olsztyn. W roku 2014 ukazał się album „Pozytywka” skierowany do młodszej widowni, który złożony jest z disneyowskich, polskich oraz autorskich kołysanek. Aktualnie pracuje nad trzecim, autorskim albumem „Po godzinach”, a singiel „Nienazwany szkic” jest emitowany w rozgłośniach radiowych takich jak – Jedynka (Polskie Radio) czy Radio Merkury. Miała przyjemność występować jako solistka z Zespołem Polskim w Izraelu oraz na Syberii (trasa koncertowa, 2008r.) W 2010 r. nagrała piosenki francuskie oraz żydowskie dla wydawnictwa MTJ wydane na płytach ‘Legendy piosenki francuskiej ’ (2010r.) oraz ‘Tradycja’ (2011r.) Jej interpretacje piosenek J. Brela oraz P. Conte również pojawiły się na płytach wydanych przez wydawnictwo MTJ obok takich artystów jak K. Groniec czy M. Bajor. Została zaproszona do udziału w spektaklu z piosenkami francuskimi w warszawskim Teatrze Rampa (premiera II 2012r.). Na stałe współpracuje z olsztyńską grupą Scena Babel, z którą wielokrotnie miała przyjemność występować u boku Krzysztofa Kolbergera i Ewy Błaszczyk w programie „Spieszmy się kochać ludzi…”. Od 2006r. współpracuje z fundacją Anny Dymnej „Mimo wszystko” prowadząc warsztaty wokalne z uczestnikami festiwalu „Zaczarowana piosenka”. Więcej informacji na stronie Internetowej: www.aurelialusnia.pl

Zajęcia będą prowadzone raz w tygodniu. Koszt uczestnictwa to jedyne 20zł/miesiąc. Zapraszamy na przesłuchania do zespołów wokalnych: 15 marca – wtorek – od godziny 17:00 dzieci od 10 lat, od godziny 18:00 – młodzież.

Przesłuchania w sali muzycznej Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie, ul. Kościelna 41

Data opublikowania strony: 18/02/2016