Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Złote Wiązy 2016 – wspieramy najlepszych!

„Złote Wiązy” to konkurs dla firm oraz przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej, instytucji specjalizujących się w działaniach wspierających przedsiębiorczość i innowacyjność sektora gospodarczego oraz stowarzyszeń, fundacji i grup osób, które prowadzą działalność o celach społecznych.

Zależy nam na tym, żeby wspierać przedsiębiorczość na terenie naszej gminy. By promować najlepszych przedsiębiorców i pokazywać przykłady najciekawszych biznesów. Żeby pokazywać tych, którzy tworzą miejsca pracy dla naszych mieszkańców.

W tym roku nagrody przyznane będą w następujących kategoriach: Mała Firma Roku, Pracodawca Roku, Nestor Biznesu, Innowacyjna Firma Roku, Filantrop Roku oraz Lider Ekonomii Społecznej.

Regulamin oraz wniosek o przyznanie nagrody dostępne są na stronie www.tuwiazowna.pl oraz w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna. Wnioski mogą składać wszyscy, którym zależy na tym, aby wyróżnić firmy, stowarzyszenia, fundacje bądź grupę osób szczególnie przyczyniających się do rozwoju i promocji naszej gminy. Zachęcamy także przedstawicieli oraz właścicieli firm do wzięcia udziału w konkursie i składania wniosków w imieniu swoich firm. Wnioski przyjmujemy do 6 maja 2016r.

Rozstrzygnięcie konkursu 17 czerwca 2016r. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji o konkursie – Anna Gałkowska tel. 22 512 58 05, e-mail: a.galkowska@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 13/03/2016