Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Andrzejkowa noc w ZSG w Wiązownie

Świetlica w naszej szkole to nie tylko miejsce, gdzie uczniowie czekają na rozpoczęcie lekcji lub odjazd autobusu. To także kuźnia działań artystycznych i rozrywkowych.

Po raz pierwszy w naszej szkole uczniowie klas 0-III mogli wziąć udział w zabawie andrzejkowej połączonej z nocowaniem. Tańce, tradycyjne konkursy  i pyszna pizza na kolację. Zaś po tych rozrywkach sale,  które na co dzień są miejscem nauki, zamieniły się w całkiem przytulne sypialnie. Jednak spokojnie i wygodnie na gimnastycznych materacach  zasnąć można było dopiero bardzo późno. Wcześniej odbyło się głosowanie i w demokratyczny sposób wybrano film  do grupowego oglądania.

Rano, na wspólnym śniadaniu,  wszyscy z apatytem zjedli pyszne  kanapki, następnie posprzątali i zadowoleni – choć nieco zmęczeni   rozeszli się do domów. Na odchodnym wspomniano coś o następnym terminie nocnych szaleństw już w nadchodzącym karnawale…

Było wesoło, filmowo i zabawnie. Zatem zostaje czekać z niecierpliwością na następną noc przygody w szkole. Wygląda na to, że chętnych nie zabraknie.

info. z tukontakt@wiazowna.pl: Beata Bednarczyk

Data opublikowania strony: 05/12/2015