mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Anna Lech

Anna Lech

lach_280

Mój okręg wyborczy: Dziechciniec, Rudka, Żanęcin
tel. 668 467 309
email: anna_lech@vp.pl

KOMISJE

Komisje Rady Gminy, w których pracuję:
– Komisja Zdrowia, Ekologii i Edukacji – Przewodnicząca
– Komisja Budżetu i Rozwoju

Urodziłam się w 1963 r. Jestem mężatką.  Mam troje dorosłych dzieci. Wykształcenie wyższe kier. „Administracja Samorządowa” na WSGE w Józefowie. Pracuję na stanowisku specjalisty ds. optymalizacji rozliczeń w IPCZD w Międzylesiu.

Jestem czwartą kadencję (13 lat) sołtyską miejscowości Dziechciniec. Uczestniczyłam w dwuletnim unijnym szkoleniu ”Sołtyski, Liderki – Kobiety Zarządzają Polska Wsią”. W trzeciej kadencji zostałam „Sołtysem roku 2010”. Działam w Zarządzie Stowarzyszenia Sołtysów Powiatu Otwockiego.

Współpracuję w Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacją St. Batorego oraz Akcją „Masz Głos, Masz Wybór” – na zaproszenie uczestniczę w wykładach, szkoleniach, konferencjach w Senacie, Sejmie oraz w Pałacu Prezydenckim. Posiadam certyfikaty wielu szkoleń tematycznych o samorządzie terytorialnym, które są niezbędne do pracy społecznej i samorządowej.
Jestem drugą kadencję (5 lat) Radną Gminy Wiązowna.

Praca społeczna jest dla mnie pasją życia, którą mogę spełniać dzięki moim mieszkańcom, którzy ponownie mi zawierzyli. Na wyżej wymienionych szkoleniach nauczono mnie, jak należy słuchać każdego człowieka – poznawać jego potrzeby, marzenia, doświadczenia, prawa itp.

Społecznik powinien umieć słuchać i działać – oto moja dewiza. Bardzo zapraszam do współpracy. Podzielę się każdym doświadczeniem, które posiadam.

Data opublikowania strony: 14/01/2021