radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

12 sierpnia: Piknik w Kopkach przy kładce nad Świdrem.

12 sierpnia: Piknik w Kopkach przy kładce nad Świdrem.

Kopki to miejscowość gdzie swoje miejsce na świecie znalazło wiele osób niezwykle utalentowanych: artystów teatralnych, estradowych, filmowców, muzyków, osób zajmujących się rękodziełem, fotografią czy malarstwem. Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do uczestnictwa w trzeciej edycji naszej lokalnej imprezy przede wszystkim jako naszych sąsiadów. Jeśli jednak znajdziecie trochę więcej czasu na przygotowanie i przedstawienie nam, mieszkańcom Kopek, Waszych talentów, innego spojrzenia na codzienność, małej cząstki Kultury pisanej przez duże K to będziemy bardzo wdzięczni za uświetnienie naszego spotkania. Zaprezentujcie się na naszej scenie „Pod krzywą jabłonką” lub pokażcie nam Wasze prace.
A może są wśród mieszkańców osoby, które w wolnym czasie zajmują się wytwarzaniem przysmaków typu sery, miody, wędliny i chcieliby zaprezentować nam próbkę swoich możliwości? Zapraszamy do prezentacji na Pikniku.
Zapraszamy do występów na scenie wszystkie dzieci i młodzież, może macie ochotę zatańczyć, wyrecytować wiersz ? Chętnie obejrzymy Wasze występy.
Pozwólcie cieszyć się nam wspólnie, że mamy za sąsiadów tak niezwykłych ludzi.
W tym dniu scena „Pod Krzywą Jabłonką” należy do Was !!!!
Spędźmy ten dzień razem , poznajmy się bliżej.
Zainteresowanych prosimy o kontakt przez FB.

Data opublikowania strony: 13/07/2017