bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Bajka muzyczna „Królewskie Echo”

Wiecie co to jest Echo? Pewnie wiecie, że echo powtarza słowa wypowiedziane przez ludzi. Ale w pewnym królestwie mieszka niezwykłe Echo. Ono jest zaczarowane. Jeżeli chcecie poznać to wyjątkowe Echo oraz dowiedzieć się jak Rycerz Gaudenty starał się o rękę Królewny Marcjanny i kto mu w tym przeszkadzał, a kto pomagał, to zapraszamy na bajkę muzyczną „Królewskie Echo”. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Bajka muzyczna „Królewskie Echo”
Tekst: A.B.Krzybol, muzyka: Waldemar Parzyński, reżyseria: Dorota Czermińska, w wykonaniu: Seniorów z Wiązowskiego Teatru Muzycznego, akompaniament: Malwina Borkowicz.
Czas trwania ok. 40 min.

Przedstawienia odbędą się 28 października o godzinie 16:00 – Teatr im. Jaracza w Otwocku, 10 listopada o godzinie 16:00 w Domu Kultury w Woli Karczewskiej, 18 listopada o godzinie 16:00 w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku.

Spektakl powstał przy wsparciu: Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie, Teatru im. S. Jaracza w Otwocku, Fundacji “To lubię”. Zadanie dofinansowane ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach projektu pn. „Bony dla Seniorów” realizowanego przez Stowarzyszenie Radomskie Centrum Przedsiębiorczości.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Dorota Czermińska

Data opublikowania strony: 22/10/2018