radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Bezpłatne szkolenia dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska

Bezpłatne szkolenia dotyczące opłat za korzystanie ze środowiska

Departament Opłat Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie organizuje  jednodniowe bezpłatne szkolenia dotyczące: opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej, opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach. Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, osób prowadzących działalność w zakresie wymagającym pozwoleń środowiskowych oraz przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych.

Terminy i miejsca szkoleń:

  • 9 lutego 2018 r. – w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Skoczylasa 4 (sala konferencyjna II piętro) – szkolenie w całości dedykowane jest opłacie produktowej oraz opłatom wynikającym z ustawy o bateriach i akumulatorach.
  • 19 lutego 2018 r. – w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Skoczylasa 4 (sala konferencyjna II piętro) – szkolenie w całości dedykowane opłacie za korzystanie ze środowiska w zakresie: wprowadzania gazów i pyłów do powietrza, opłat za przydzielone uprawnienia do emisji gazów cieplarnianych, poboru wód podziemnych lub powierzchniowych, wprowadzania ścieków do wód lub do ziemi, składowania odpadów.
  • 2 marca 2018 r. – w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 26 (sala konferencyjna III piętro) – ogólne szkolenie z opłat za korzystanie ze środowiska, opłaty produktowej oraz opłat wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach.

Szczegóły dotyczące szkolenia, program oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie: www.mazovia.pl

Data opublikowania strony: 05/01/2018