Izabela Bobel wraz z Emilią Goral po wygraniu fazy grupowej pokonały w ćwierćfinale MKS Czechowice-Dziedzice 3:2.
W półfinale po emocjonującym spotkaniu minimalnie uległy późniejszym Mistrzyniom Polski, drużynie Bogorii Grodzisk Mazowiecki 2:3, kończąc turniej z brązowymi medalami.
Iza dziękuje wszystkim trenerom Bronowianki Kraków i Gminnego Klubu Tenisa Stołowego Wiązowna za lata pracy, wsparcia i rozwój sportowy.
Jarosław Bobel


