Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Celestyniaki. Psy szukają kochającego domu

Trzy młode psy o rudawej sierści
Zwierzęta czekają na kochający dom. Przygarnij psiaka! (Foto: pixabay.com)

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto psy ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

 

 

Mela to ok. 8-letnia, średniej wielkości suczka. Jest bardzo energiczna i wesoła. Ma śmieszny rekini zgryz. Bardzo pozytywna i radosna. Lubi spacery i zabawę. Kocha pieszczoty i przytulnie. Na inne psy w zasadzie nie zwraca uwagi. Na smyczy początkowo ciągnie, ale po dłuższej chwili nieco tonuje. Wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona.

 

 

 

 

Montana to takie rozczulające cielątko. Widać jej nieporadność i szczenięcą naiwność. Ma ok. 10 miesięcy i jest średniej wielkości. Waży 11 kg. Już nie urośnie. Jest bardzo ciekawska i mądra. Nie bardzo jeszcze umie chodzić na smyczy, zwłaszcza, że jej dziecięca radość i energia wciąż pchają ją do przodu! Świetnie odnajdzie się w domu z innymi zwierzakami. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i ma czip.

 

 

 

 

Brylant to typowy foksterier. Ciekawski, uparty, energiczny, wesoły, mądry i sprytny. Ładnie chodzi na smyczy. Z innymi psami dogaduje się różnie. Konieczne będzie zapoznanie przed ewentualną adopcją z psem rezydentem. Ma ok. 4 lat. Jest wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony. Potrzebuje zdecydowanych, konsekwentnych i aktywnych ludzi.

 

 

 

Koty i psy można również wspierać, wpłacając nawet niewielkie kwoty na konto: 43 1020 1156 0000 7102 0061 5146 (PKO BP) lub odwiedzając je podczas sobotnich spacerów, w których udział biorą także wolontariusze z Centrum Wolontariatu z Radiówka.

Kontakt: adopcje@celestynow.toz.pl, tel. 22 789 70 61

Data opublikowania strony: 07/05/2019