bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Celestyniaki szukają kochającego domu

Trzy młode psy o rudawej sierści
Zwierzęta czekają na kochający dom. Przygarnij psiaka! (Foto: pixabay.com)

Kochające i łaknące ludzkiej przyjaźni zwierzaki szukają domu. Oto te ze schroniska w Celestynowie, które potrzebują ciepła i miłości.

Pies ze schroniska w Celetynowie. Bób o rudawej sierści

 

 

BÓB – tak jak roślina, na część́ której został nazwany, “dojrzał” w lipcu. Ma za sobą ciężkie chwile w Radysach. Liczy ok. 5 lat, waży z 20 kg, a sięga ponad kolano. Duży, potulny ciapuś. Dobroduszny psina. Pełen energii i charyzmy. Super do innych zwierząt. W boksie mieszka z dojrzałym psiakiem i są̨ dla siebie świetnymi kumplami. Wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony, czeka na wymarzoną rodzinkę̨. Nie dajcie się mu zasiedzieć”!

 

 

Kot ze schroniska w Celetynowie. Czaruś o czarnej, podpalanej sierści i białawym pyszczku

 

 

CZARUŚ – koci chłopczyk do adopcji. To przecudnej urody kociak, który trafił do nas z ulicy… Jego rodzeństwo już pojechało do domku. A on został sam, tęskni i płacze… Zaczepia każdego, szuka uwagi. Już gotowy do adopcji – zaszczepiony, zaczipowany! Może ruszyć do swojego domku, o którym tak marzy… Obowiązuje umowa adopcyjna i kocie zabezpieczenia.

 

 

Pies ze schroniska w Celestynowie. Niewysoki kundelek o czarno-rudawej długiej sierści

 

ORYS – to półtoraroczny puchatek szuka domu! Orys tyle przeszedł w Radysach i koniec końców – wciąż̇ jest bezdomny. Jaki jest? Roześmiany, troskliwy i empatyczny, nie odpuści żadnej okazji na bliskości. Sięga na wysokość́ kolana. Jest włochaty, puszysty i miękki. Wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Jest otwarty na wszystkich, nawet na inne psiaki. Uwielbiamy go, ale czas już̇ się żegnać́. Czeka na własnego człowieka. Na takie cudo nie ma tu miejsca!

Zainteresowani proszeni są o pobranie ankiety przedadopcyjnej ze strony www.celestynow.toz.pl (zakładka NASZE ZWIERZĘTA) i odesłanie wypełnionej na adres: adopcje@celestynow.toz.pl.

Data opublikowania strony: 10/08/2020