mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Debata o bezpieczeństwie – relacja

Debata o bezpieczeństwie – relacja

We wtorek 12 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbyła się debata społeczna pt. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Prelegentami byli policjanci z Posterunku z Wiązowny, Komisariatu w Józefowie i Komendy Powiatowej w Otwocku.

Podczas debaty omówiono szereg tematów związanych z lokalnym bezpieczeństwem. Wskazano zagrożenia w ruchu drogowym, postulowano o zwiększenie liczby patroli oraz kontrole kierowców, szczególnie tych którzy przekraczają dozwoloną prędkość i prowadzą po alkoholu.

Obecni na debacie przedstawiciele policji często zabierali głos, odpowiadając na pytania zadawane przez mieszkańców bądź odnosząc się do poruszanych problemów, jednocześnie zapewniając jak najlepszą i najszybszą realizację stawianych celów.

Na zakończenie Komendant Powiatowy Policji w Otwocku młodszy inspektor Hubert Białogrodzki podziękował wójtowi oraz radnym za dostrzeganie potrzeb lokalnej mundurowej służby i wsparcie finansowe dla rozwoju Policji oraz zaangażowanie się w budowę nowej policyjnej siedziby w Wiązownie.

Data opublikowania strony: 22/06/2018