radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Jest decyzja na odcinek Węzeł Zakręt – Węzeł Lubelska

Jest decyzja na odcinek Węzeł Zakręt – Węzeł Lubelska

W ubiegłym tygodniu Wojewoda Mazowiecki wydał decyzję Nr 7/II/2018 o zgodzie na realizację zadania „budowa drogi ekspresowej S17 na odcinku węzeł ,,Zakręt’’ – węzeł ,,Lubelska’’ (bez węzła). Wojewoda nadał decyzji rygor natychmiastowej wykonalności. Można zapoznać się z jej treścią na stronie naszego BIPu: http://bip.wiazowna.pl/public/?id=159830.

Z zatwierdzoną dokumentacją można się zapoznać w Wydziale Infrastruktury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Plac Bankowy 3/5 pok. 509, poniedziałek godz. 13-16, oraz środa i piątek godz. 8-12.

Kierownikiem Projektu jest Antoni Muziński z GDDKiA w Warszawie. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem http://www.s17-zakret-lubelska.pl/

Jednocześnie przypominamy, że ,,ZRID” – jest to decyzja Wojewody o zgodzie na realizację inwestycji drogowych, która zatwierdza przebieg drogi, podziały geodezyjne, określa nieruchomości do przejęcia na rzecz Skarbu Państwa, za które przysługują odszkodowania. Wydzielone decyzją działki przechodzą na własność Skarbu Państwa.

Procedurę odszkodowawczą, jako odrębne postępowanie rozpoczyna i prowadzi, po wydaniu ZRID, Kierownik Oddziału Nieruchomości Drogowych w Wydziale Skarbu Państwa i Nieruchomości Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Plac Bankowy 3/5.

Data opublikowania strony: 20/03/2018