Naszych małych gości przywitał wójt Janusz Budny. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat naszej gminy, odpowiadając na pytania dotyczące naszego herbu czy nazwy.
Dla naszych gości przygotowaliśmy zestaw gier i zabaw. Było wspólne układanie klocków, kolorowanie herbu gminy czy rozpoznawanie przedmiotów w magicznej skrzynce.
Przez cały czas dzieciom towarzyszył Wiązuś, czyli nasza gminna maskotka. Były też wspólne śpiewy, zabawy w berka czy łapanie baniek.
Przedszkolaki w międzyczasie mogły odpocząć na leżakach i posilić się przygotowanym dla nich poczęstunkiem.
Na pożegnanie obdarowaliśmy dzieci upominkami. W torbach znalazły się m.in. nasza mała gminna maskotka oraz zestaw do robienia baniek.
To był fantastycznie spędzony czas z najmłodszymi mieszkańcami naszej gminy. Dziękujemy za odwiedziny!
Z okazji Dnia Dziecka składamy Wam najserdeczniejsze życzenia – wielu powodów do radości, uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia wszystkich marzeń, zarówno tych małych, jak i tych największych.
Życzymy Wam beztroskiego dzieciństwa, pełnego zabawy, przyjaźni i ciekawych odkryć. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe inspiracje, sukcesy w nauce oraz wiele niezapomnianych chwil spędzonych z rodziną i przyjaciółmi.
Pamiętajcie, że jesteście największym skarbem naszej gminy i nadzieją na jej przyszłość. Rozwijajcie swoje pasje, odważnie realizujcie marzenia i nigdy nie traćcie wiary we własne możliwości.










