Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Dzień dziecka w Wiązownie

W dniu 04.06.2016 roku na Placu Zabaw w Centrum Wiązowny odbył się Mini Piknik z okazji Dnia Dziecka. W programie były liczne gry, zabawy i konkursy , nie tylko dla dzieci, ale również całych rodzin, malowanie buziek, tańce, zabawy z chustą, robienie zwierzątek i  kwiatów z balonów i oczywiście muzyka, która mobilizowała do zabawy. Dla zwycięzców konkursów były liczne nagrody. Dla pokrzepienia do dyspozycji uczestników był stół,  obfitujący w przeróżne smakołyki i napoje. Mimo kaprysów pogodowych liczba uczestników była duża, a chęci do zabaw nie brakowało. Mamy nadzieję, że  goście bawili się dobrze i mają co wspominać. Na pikniku dzieci miały okazję porozmawiać i zaprosić do wspólnej zabawy Wójta Gminy Wiązowna Pana Janusza Budnego.

Piknik został zorganizowany przez Sołtysów Wiązowny Gminnej i Kościelnej przy współudziale sponsorów, którym bardzo dziękujemy za przekazanie wielu wspaniałych produktów:

1)Pani Danuta i Henryk Zającowie,

2)Firma Handlowa KONOPEX,

3)DJ BROTHERS z Dziechcińca,

4)Centrum Handlowe JARTON,

5)Pan Roman Cacko,

6)Restauracja “MAZOWSZE”,

7)Sklep spożywczy OD i DO,

Również podziękowanie za pomoc  w organizacji  dla pracowników Urzędu Gminy, ZWiKu oraz OSP Wiązowna.

 

Info z tukontakt@wiazowna.pl: Sołtys Wiązowny Gminnej – Marlena Gałkowska-Byrska i Sołtys Wiązowny Kościelnej – Paweł Konopka

Data opublikowania strony: 13/06/2016