Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Dzień przedszkolaka

Zabawa ze sportem

Dzień przedszkolaka w przedszkolu “Pod Stumilowym Lasem” w Pęclinie odbył się pod hasłem „Przedszkolny Turniej Sportowy”. Pogoda dopisała i turniej można było przeprowadzić na świeżym powietrzu. Były kolorowe balony, które wspaniale ożywiały nam ogród i wielki plakat turnieju.

W stępem do turnieju była rozgrzewka którą poprowadziła dyrektor przedszkola, Ewa Kołodziejczyk. Wszystkie dzieci z uśmiechem i zaangażowaniem wykonywały ćwiczenia, aby nie doznać żadnej kontuzji. To bardzo ważne w sporcie! Po takim wstępie do rywalizacji o złoty medal przystąpiły wszystkie dzieci. Każdy gotowy był walczyć o zwycięstwo dla swojej grupy.

Dzieci rywalizowały w czterech konkurencjach: “rzut do hula-hop”, “tor przeszkód” oraz “bieg do szarfy” i “skacz jak kangur”. Wszyscy walczyli zawzięcie i z determinacją pokonywali przeszkody. Najwięcej radości i dumy dały nam dzieci z najmłodszych grup. Były bardzo dzielne i wytrwałe. Zwycięzcami Turnieju zostały „Króliczki”. Drugie miejsce zajęły „ Prosiaczki”, a trzecie miejsce pozostałe cztery grupy.

To był wspaniały dzień! Każdy wracał do przedszkola ze złotym medalem na szyi i uśmiechem na twarzy. Gratulujemy wszystkim przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Dziękujemy bardzo serdecznie Radzie Rodziców, przewodniczącej Pani Ani Kaźmierczak za zaangażowanie, zakup balonów i baniek mydlanych, co sprawiło dzieciom wspaniałą niespodziankę i niebywałą frajdę.

info. z tukontakt@wiazowna.pl – Paulina Falińska

Data opublikowania strony: 29/09/2015