mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Food Truck & Music Festival WiązLove. Święto gminy 12 i 13 czerwca

Food Truck & Music Festival WiązLove. Święto gminy 12 i 13 czerwca

Zlot foodtruck’ów, występ Marco Bocchino oraz koncert „Hands up!”, dmuchańce i muzyczne szaleństwo dla dzieci – to tylko kilka z wielu atrakcji WiązLove, które odbędzie się 12 i 13 czerwca w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie.

Zapraszamy w sobotę od godz. 16.00, a w niedzielę od godz. 12.00 do Gminnego Parku Centrum w Wiązownie. Tym razem WiązLove odbędzie się pod hasłem „food truck & music festiwal”. Na zlocie foodtruck’ów będzie można spróbować dań kuchni włoskiej, polskiej, żydowskiej, tureckiej i amerykańskiej.

W sobotę na muzycznej scenie plenerowej o godz. 20.00 wystąpi Marco Bocchino, zaś w niedzielę usłyszymy koncert zespołu „Hands up!”. W niedzielę na dzieci czeka zabawa z „Psim Patrolem” oraz muzyczne szaleństwo przy piosenkach Majki Jeżowskiej, Natalki Kukulskiej i utworach z bajek Disneya. Dorośli spędzą popołudnie na PRL-owskiej prywatce oraz przy przebojach polskiej sceny muzycznej lat 80.

Zapraszamy także do kreatywnej “Strefy Wiązów” na warsztaty, gry i działania, których bohaterem i motywem przewodnim będzie wiąz. Będzie można otrzymać też „Wiązy od Więzów z Wiązowny” – sadzonki drzew, które podarowali nami członkowie Stowarzyszenia Więzy.

Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, m.in. ulubione przez wszystkich dmuchańce czy karuzelę – filiżankę. Będą też gry i zabawy z animatorami. Starsi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy sportowej. Na najlepszych czekają nagrody.

Podczas wydarzenia na stoisku Gminnego Biura Spisowego będzie można spisać się w Narodowym Spisie Powszechnym. Co ważne – jedna osoba może spisać wszystkich domowników. Należy zabrać ze sobą numery PESEL, dane dotyczące powierzchni użytkowej domu oraz rok jego powstania, jak również dane dotyczące zatrudnienia  – w tym adresy firm. Na każdego, kto spisze swoje domostwo, będzie czekać nagroda – niespodzianka!

Więcej o WiązLove można znaleźć na stronie Gminnego Ośrodka Kultury, oraz w wydarzeniu na FB, a na temat spisu w artykule: Gminne Stoisko Spisowe. Pomożemy Ci się spisać na WiązLove. Pod tekstem znajdą Państwo mapę miejsc, gdzie będzie można zaparkować samochód.

Plakat imprezy gminnej WiązoLove w Wiązownie

Data opublikowania strony: 08/06/2021