mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Fundusze krajowe

Fundusze krajowe

Biało-czerwona flaga oraz orzeł - godło Polski. Pod spodem napis Dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Celowego
Logo Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska

Projekt „Rewitalizacja przestrzeni publicznej w m. Wiązowna poprzez utworzenie Centrum Aktywności Lokalnej” obejmuje prace inwestycyjne, polegające na przebudowie i termomodernizacji dawnego pawilonu GS przy ul. Lubelskiej oraz zmianę sposób jego użytkowania. Dotychczasowa funkcja budynku handlowo-usługowa zostanie zmieniona na usługi społeczne i kultury.

Gmina Wiązowna podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie o udzielenie częściowo umarzalnej pożyczki na realizację zadania pn. „Rewitalizacja przestrzeni publicznej  w m. Wiązowna poprzez utworzenie Centrum Aktywności Lokalnej – ZADANIE 1 – Termomodernizacja i rozbudowa budynku publicznego przy ul. Lubelskiej 53”. Pożyczkę przyznano nam na częściowe zrefundowanie kosztów przeprowadzenia termomodernizacji budynku.

„Rewitalizacja przestrzeni publicznej  w m. Wiązowna poprzez utworzenie Centrum Aktywności Lokalnej – ZADANIE 1 – Termomodernizacja i rozbudowa budynku publicznego przy ul. Lubelskiej 53” dofinansowana przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki, w kwocie 1 938 185,14 zł.

Termin realizacji projektu: 30.12.2019 r.

Data opublikowania strony: 01/10/2020