Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

GKTS Wiązowna wzmacnia drużynę II ligi mężczyzn

Czas na rozwój

Po czterech latach różnego rodzaju kłopotów Gminnego Klubu Tenisa Stołowego Wiązowna rozpoczyna na nowo budowę drużyny mężczyzn, która w ciągu paru lat ma powalczyć o I ligę mężczyzn w Polsce.
Do składu GKTS Wiązowna udało się pozyskać wielokrotnego Mistrza Polski Juniorów, Młodzieżowców i brązowego medalistę Mistrzostw Polski Seniorów oraz Mistrza Polski w drużynie, zawodnika superligi mężczyzn, a w ostatnim sezonie zawodnika I ligi BISTS Bielsko Biała – Filipa Młynarskiego.
Na początku września 2015r. Filip Młynarski został zawodnikiem GKTS Wiązowna z konkretnymi zadaniami i planem do wykonania. Ma on zająć się głównie szkoleniem i budową pierwszej drużyny z Wiązowny w Akademii Tenisa Stołowego, którą prowadzi w Warszawie oraz opracować system dodatkowych treningów poza Wiązowną dla wszystkich zawodników z drużyny ligowej.

Nasza drużyna oparta będzie przede wszystkim o wychowanków GKTS Wiązowna, którzy obecnie grają oraz o kilku, którzy zapowiedzieli powrót, gdy pojawiła się szansa dalszego rozwoju w Wiązownie.

Pozostaje tylko kwestia pozyskania na to środków oraz zmotywowania zawodników do większej liczby treningów, sparingów i turniejów na terenie całego kraju.

info. z tukontakt@wiazowna.pl –  Trener GKTS Wiązowna Tomasz Grzybowski

Data opublikowania strony: 19/09/2015