radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Gminna Komisja Referendalna powołana

Gminna Komisja Referendalna powołana

Na 41 sesji (8.5.) Radni powołali sześcioosobową Gminną Komisją Referendalną, której zadaniem jest powołanie komisji obwodowych i koordynacja ich prac oraz sporządzenie na podstawie danych z komisji obwodowych zbiorczych wyników głosowania. Członkami komisji zostały:

  1. Marzena Dach,
  2. Renata Falińska,
  3. Małgorzata Kąkol,
  4. Lidia Piotrowska,
  5. Anna Rosłaniec,
  6. Paula Woźnica.

Referendum dotyczące przyłączenia Gminy Wiązowna do metropolii warszawskiej zaplanowane jest na 4 czerwca. Mieszkańcy odpowiedzą na pytanie: Czy jest Pan/Pani za tym, żeby m. st. Warszawa, jako metropolitalna jednostka samorządu terytorialnego, objęła Gminę Wiązowna?”.

Radni przyjęli również uzgodnienia realizacji inwestycji „Modernizacja drogi powiatowej Nr 2701 Majdan, Izabela, Michałówek, Duchnów w odniesieniu do pomnika przyrody lipy drobnolistnej. W trosce o to piękne drzewo ustalono, że podczas budowy drogi pień, korona oraz korzenie drzewa zostaną zabezpieczone przed uszkodzeniem, a nawierzchnia drogi w okolicy drzewa będzie ażurowa. Prace te będą prowadzone pod specjalistycznym nadzorem ogrodniczym.

Obradom pilnie przyglądały się gimnazjalistki ze szkoły w Wiązownie przygotowujące się do Powiatowego Turnieju Wiedzy o Samorządzie.

Data opublikowania strony: 10/05/2017