radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Grunt to nie wKURZać! Proszę zwolnij!

Grunt to nie wKURZać! Proszę zwolnij!

Akcję pod takim hasłem zorganizowali nasi sąsiedzi z Józefowa. Lubimy podpatrywać ciekawe rozwiązania. To jest wyjątkowo przydatne u nas. Wiele dróg w naszej gminie to drogi gruntowe. Latem, po kilku dniach bez deszczu, kierowca jadący zbyt szybko wzbija ogromny tuman kurzu. Ludzie mieszkający przy takiej drodze nie mogą normalnie oddychać. Nie mamy co się oszukiwać, nie wyasfaltujemy wszystkich dróg w gminie, ale wzorem józefowian również ustawimy specjalne znaki, zaprojektowane przez agencję kreatywną BBDO Warszawa, które będą kierowcom przypominać o tym, żeby zwolnili.

We wtorek, 25 kwietnia br. w obecności Wójta Gminy Janusza Budnego oraz Zastępcy Burmistrza Józefowa Marka Banaszka, pracownicy Zakładu Wodociągów i Kanalizacji postawili znak na granicy Gminy Wiązowna i Miasta Józefowa przy ul. Sosnowej w Emowie.

Kolejne znaki zostaną ustawione przy wjazdach w ulice: Spacerową, Dłuską i Góry Warszawskie w Duchnowie, Widoczną w Majdanie, Wrzosową i Szkolną w Gliniance, Majową w Kącku, Jana Pawła II w Zakręcie i Żwirową w Malcanowie oraz na końcu odcinka asfaltu w Izabeli.

Czekamy na Państwa opinie w tej sprawie pod adresem tukontakt@wiazowna.pl. Jeśli pomysł się sprawdzi, będziemy rozszerzali akcję.

Data opublikowania strony: 25/04/2017