radio button mapa button pieed button
logo nagłówek
cz-b pomniejsz powiększ szukaj bip wiązowna bip wiązowna
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

I liga: MKS Pogoń Siedlce silniejsza od GKTS Wiązowna

I liga: MKS Pogoń Siedlce silniejsza od GKTS Wiązowna

Notujemy drugą porażkę w rozgrywkach I ligi mężczyzn tenisa stołowego. Tym razem lepsi okazali się zawodnicy z MKS Pogoni Siedlce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 8:2 dla siedlczan. 2 punkty dla zespołu z GKTS Wiązowna zdobył Maciej Chojnicki. Niewiele brakowało również w grach podwójnych gdzie zwycięstwa ważyły się do ostatnich momentów.

To nasz pierwszy sezon w I lidze i pomimo że nie jesteśmy faworytami w żadnym meczu, dajemy z siebie wszystko aby zdobyć pierwsze punkty.

Kolejny mecz już w najbliższy weekend w Toruniu gdzie podejmiemy tamtejszy zespół Energa Manekin Toruń. Transmisja live z tego spotkania w sobotę 22 września o godz. 16.00.

Przed spotkaniem cala drużyna została zaproszona na najlepszą pizzę w Wiązownie do włoskiego Bistro Trentadue Wiązowna przy ul. Boryszewskiej 1. Po wyśmienitym obiedzie zrobiliśmy z właścicielami pamiątkowe zdjęcie  oraz otrzymaliśmy vouchery zapraszające do Bistro Trentadue, które zostały rozlosowane wśród kibiców podczas naszego meczu. Włoskie Bistro Trentadue będzie sponsorować vouchery dla kibiców podczas wszystkich meczów w Wiązownie!

Dziękujemy również firmie Dakoma sp. z o.o., lokalnego producenta akcesoriów do obuwia pod marką Cocciné za piękne stroje dla naszego zespołu.

info z tukontakt@wiazowna.pl
Kamil Sitek

Data opublikowania strony: 18/09/2018