mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

II Sportowe Mistrzostwa Gminy Wiązowna

II Sportowe Mistrzostwa Gminy Wiązowna

27 kwietnia 2016r. na obiektach sportowych ZSG Wiązownie odbyła się pierwsza odsłona II SMG Wiązowna w konkurencjach: tenis stołowy, piłka nożna i lekkoatletyka – przełaje.

W zawodach wystartowało ponad 100 najlepszych sportowców ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Gminy Wiązowna. Pomimo zmiennej aury zawody odbyły się bez problemu, a rywalizacja stała na wysokim poziomie.

Dla najlepszych zawodników i szkół Gmina Wiązowna ufundowała puchary i medale. Wśród startujących zawodników byli i tacy, którzy startowali w dwóch konkurencjach i zajmowali czołowe miejsca. Podziękowania należą się nauczycielom wychowania fizycznego z Wiązowny, którzy sprawnie przeprowadzili i sędziowali zawody.

Wyniki :

TENIS STOŁOWY
SP dziewczęta:
1. Natalia Barcicka – Zakręt
2. Wiktoria Bajer – Wiązowna
3. Julia Smolak – Wiązowna
4. Weronika Laskus – Glinianka

SP chłopcy:
1. Sebastian Kostrzyński – Wiązowna
2. Dawid Baran – Wiązowna
3. Maciek Witan – Wiązowna
4. Bartek Kublik – Wiązowna
Najlepsza szkoła: szkoła podstawowa w Wiązownie

Gimnazjum dziewczęta:
1. Wiktoria Długosz – Wiązowna
2. Olga Sawińska – Wiązowna
3. Aleksandra Gołąb – Wiązowna
4. Aleksandra Rudnicka – Glinianka

Gimnazjum chłopcy:
1. Adam Pląsek – Wiązowna
2. Piotr Gorzkowski – Wiązowna
3. Jakub Dorosz – Glinianka
4. Adrian Skrocki- Wiązowna
Najlepsza szkoła: gimnazjum w Wiązownie

PIŁKA NOŻNA
gimnazjum chłopcy:
1. miejsce – gimnazjum w Gliniance
2. miejsce – gimnazjum w Wiązownie
3. miejsce – gimnazjum w Zakręcie

LEKKOATLETYKA – PRZEŁAJE

Szkoła podstawowa
Klasy IV, dziewczęta:
1. Roksana Łyczkowska – Glinianka
2. Olga Wrzochal – Zakręt
3. Patrycja Żurawska – Wiązowna
Klasy IV, chłopcy:
1. Dawid Kąkol – Glinianka
2. Jakub Krawczyński- Glinianka
3. Aleksander Babiuch – Zakręt

Klasy V-VI, dziewczęta
1. Natalia Szostak – Glinianka
2. Alicja Wilk – Wiązowna
3. Maria Muszyńska – Glinianka
Klasy V-VI, chłopcy
1. Adrian Dymkowski- Wiązowna
2. Jakub Kośla – Wiązowna
3. Michał Romanowski – Zakręt
Najlepsza szkoła: szkoła podstawowa w Wiązownie

Gimnazjum
Klasy I-II, dziewczęta
1. Olga Sawińska – Wiązowna
2. Oliwia Cacko – Glinianka
3. Zuzia Kopik – Glinianka
Klasy I-II, chłopcy
1. Mateusz Santorek – Glinianka
2. Maciej Nowak – Glinianka
3. Dawid Paśniczek- Glinianka
Klasy III, dziewczęta
1. Oliwia Senda- Glinianka
2. Weronika Przysowa – Glinianka
3 .Aleksandra Zawada – Glinianka

Klasy III, chłopcy
1. Łukasz Łodziorek –Glinianka
2. Jakub Sęk – Glinianka
3. Mateusz Serafin – Glinianka
Najlepsza szkoła: gimnazjum w Gliniance

Rekordowa frekwencja ponad 100 sportowców z naszej gminy, niezwykle sprawnie przeprowadzone zawody (3 godziny!) oraz mnóstwo medali i zadowolonych zawodników – tak można podsumować pierwszą odsłonę II Sportowych Mistrzostw Gminy Wiązowna w 2016r.

info. z tukontakt@wiazowna.pl: koordynator sportu w Gminie Wiązowna  – Tomasz Grzybowski

Data opublikowania strony: 01/05/2016