bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Informacja o komisjach Rady. Wynajem świetlic i petycja w sprawie hałasu

Sesja Rady Gminy Wiązowna (Foto: UG Wiązowna)
Rada Gminy Wiązowna (Foto: UG Wiązowna)

W najbliższy wtorek 17 stycznia o godz. 16:00 odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji. Następnie o godz. 17:00 spotkają się członkowie Komisji Zdrowia, Ekologii i Edukacji. Komisje odbędą się w sposób stacjonarny w sali konferencyjnej UG Wiązowna, przy ul. Lubelskiej 59 w Wiązownie.

Członkowie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji rozpatrzą skargę na Wójta, omówią petycję w sprawie uciążliwości hałasowych oraz zajmą się wnioskiem dotyczącym naliczania opłat za korzystanie z powierzchni wspólnych Targowiska “Mój Rynek” w Wiązownie.

Porządek obrad:

  1. Rozpatrzenie skargi na Wójta Gminy Wiązowna;
  2. Omówienie petycji w sprawie uciążliwości hałasowych;
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie naliczania opłat za korzystanie z powierzchni wspólnych Targowiska “Mój Rynek” w Wiązownie;
  4. Sprawy różne.

Natomiast głównym powodem zwołania Komisji Zdrowia, Ekologii i Edukacji jest omówienie funkcjonowania świetlic gminnych, a dokładniej nowe zasady wynajmu budynków świetlic.  Przewodnicząca komisji Agnieszka Mikulska serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w posiedzeniu.

Porządek obrad:

  1. Omówienie funkcjonowania świetlic gminnych – wynajem budynków świetlic;
  2. Sprawy różne.

Na portalu eSesja dostępne są informacje o posiedzeniu. Szczegółowych informacji udziela Dominika Twardziak – Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 33, e-mail: d.twardziak@wiazowna.pl.

Data opublikowania strony: 13/01/2023