mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieżowych

Festiwal Amatorskich Teatrów Młodzieżowych

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu.  Głównym zadaniem uczestników festiwalu będzie przygotowanie i zaprezentowanie przez młodzież przedstawienia teatralnego opartego lub zainspirowanego twórczością Jeana Baptiste Poquelin’a czyli Moliera. Warunkiem uczestnictwa jest zadeklarowanie wzięcia udziału do 29 lipca 2016 r.  na „Karcie zgłoszenia”, a do 7 października br. przesłanie na nośniku elektronicznym  nagrania zadeklarowanego i przygotowanego wcześniej spektaklu. Główną nagrodą dla laureata/laureatów festiwalu będą warsztaty teatralne zorganizowane w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie oraz możliwość wystawienia nagrodzonej sztuki na deskach tego teatru. Przewidziane są również inne nagrody rzeczowe ufundowane z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz partnerów, np. bilety na wskazany przez przedstawiciela Teatru Polskiego spektakl lub premierę.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Wydziału Kultury Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Anną Grzywacz tel. (22) 597 95 26; e.mail: anna.grzywacz@mazovia.pl lub Magdaleną Mróz, pracownikiem Działu Literackiego Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, tel.: 512 356 943, e-mail: magdalena.mroz@teatrpolski.waw.pl

Deklaracje uczestniczenia w festiwalu i nośniki elektroniczne należy składać osobiście lub drogą pocztową  w siedzibie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, przy ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa,  z dopiskiem  – Festiwal Teatrów Młodzieżowych organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego i Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie „Molier. Śmiech i łzy”.

Data opublikowania strony: 23/03/2016