Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

IV Konkurs #LepiejPrzytul “Moc jest w nas!”. Zgłoś pracę

Ogłaszamy konkurs plastyczny w ramach gminnej kampanii “Biała Wstążka” 2022 pod hasłem “Moc jest w nas!”. Prace można składać do 28 listopada w Urzędzie Gminy Wiązowna.

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny z naszej gminy do udziału. Każdy, kto doznaje przemocy i kto widzi, jak inny jej doznaje, ma w sobie ukrytą moc, aby się jej przeciwstawić. Musimy tylko tę moc „aktywować”.

Jak to zrobić? Jak pomóc sobie? Jak pomóc innym? Co lub kto może być tym aktywatorem? Co jest tą naszą mocą? Kto może być tą naszą mocą? Gdzie szukać pomocy, aby tę moc aktywować? Oto pytania, na które w tym roku spróbujcie odpowiedzieć, przygotowując pracę na konkurs.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną samodzielnie wykonaną (dowolnymi technikami) pracę plastyczną w formacie A3 lub A4 w czterech kategoriach:

  • 3 – 5 lat,
  • 6 – 9 lat,
  • 10 – 15 lat,
  • grupa (nie więcej niż pięć osób).

Prace można składać do 28 listopada w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelska 59, pon. w godz. 10.00 – 18.00, wt. – pt. 8.00 – 16.00). Regulamin wraz z załącznikiem dostępny jest pod tekstem.

Wyniki konkursu ogłosimy podczas wydarzenia „Wspólne ubieranie choinki”, które odbędzie się 4 grudnia na terenie Gminnego Parku Centrum w Wiązownie.

Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Wiązowna.

Więcej informacji na temat konkursu oraz akcji „Biała Wstążka” 2022 udziela Izabela Trzaska, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 33, e-mail: i.trzaska@wiazowna.pl

IV Konkursu LepiejPrzytul

Data opublikowania strony: 14/11/2022