Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

IV Spartakiada seniorów. Medale rozdane

Spartakiada_Seniorów_Glinianka_1_2018_720

„Ruch to lek na wszystko, zdrowie najważniejsze. Dziś liczy się udział, a nie miejsce pierwsze” – to słowa jednej ze zwrotek hymnu, który odśpiewali seniorzy na rozpoczęcie IV Spartakiady Seniorów w Gminie Wiązowna Glinianka 2018 zorganizowanej przez Stowarzyszenie ,,Bądźmy Razem’’.

Z zainteresowaniem wysłuchali go radni i wójt Gminy Wiązowna, którzy gościli w Szkole Podstawowej w Gliniance podczas sesji objazdowej 8 grudnia 2018 r. Marysia Gościniak, prowadząca w naszej gminie zajęcia usprawniające z seniorami, profesjonalnie przygotowała uczestników do udziału w zawodach.

Wszystkie dyscypliny cieszyły się dużym powodzeniem i dawały startującym wiele radości. W rolę sędziów wcielili się nauczyciele wychowania fizycznego – Zenon Kwiatkowski i Krzysztof Ślusarczyk.  Zgodnie z formułą zawodów sportowych dla zwycięzców i wszystkich uczestników przewidziano medale i dyplomy.

Gratulujemy wszystkim seniorom. Podziękowania za pomoc i gościnę składamy na ręce dyrekcji Szkoły Podstawowej w Gliniance. Spartakiada została zorganizowana w ramach projektu ,,Seniorem być – aktywnie żyć’’. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Wiązowna.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl
Wanda Witkowska

Data opublikowania strony: 13/12/2018