radio button mapa button pieed button pieed button Logo Instagram
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Już jest! Nowy numer „Powiązań”

Już jest! Nowy numer „Powiązań”

O nowych sołtysach i zarządach osiedli, czym jest opłata retencyjna i ile wynosi, kiedy ruszy rezerwacja miejsc na Gminnym Targowisku „Mój Rynek” w Wiązownie oraz o wielkim tanecznym show w Gliniance – o tym przeczytacie Państwo w najnowszym numerze „Powiązań”.

W podwójnym numerze marcowo-kwietniowym naszego pisma na najmłodszych czytelników czeka niespodzianka – wielkanocna kolorowanka. Starsi znajdą za to informacje o kolejnych zamkniętych projektach w ramach Programu Rewitalizacji Gminy Wiązowna oraz dowiedzą się, jak zgłosić kandydata do Rady Seniorów i do konkursu dla przedsiębiorców „Złoty Wiąz”.

Piszemy również o tym, jak ważne jest oddawanie krwi, jak zapisać się do SMS-owego Sytemu Powiadamiania Mieszkańców oraz ogłaszamy konkurs dla dzieci, młodzieży i całych rodzin „Wypoczynek i zabawa w mojej rodzinie”. W numerze czeka na Państwa również specjalna, kolorowa wkładka o 39. Półmaratonie Wiązowskim.

Najnowszy numer „Powiązań” będzie dostępny w szkołach, bibliotekach i sklepach na terenie całej gminy. Wersję elektroniczną można pobrać z naszej strony. Zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury!

Redakcja

Data opublikowania strony: 11/04/2019