Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Klasycznie dla “Promyczka”

Można pomóc, można posłuchać.

Skrzypce, gitara, fortepian, flet, wiolonczela i instrumenty perkusyjne. Utwory kompozytorów polskich i europejskich, różne style muzyczne, różni wykonawcy. Uczniowie, absolwenci i nauczyciele  z Prywatnej Szkoły Muzycznej nr 1 w Otwocku  zagrają kocert dla chorych dzieci. Młodzi muzycy wykonają kilkanaście utworów. To oni wspólnie wpadli na pomysł, jak wspomóc Domowe Hospicjum Dziecięce “Promyczek”.

Hospicjum od pięciu lat obejmuje domową opieką paliatywną nieuleczalnie chore i umierające dzieci z kilku powiatów województwa mazowieckiego. Zapewnia całodobową i całotygodniową opiekę medyczną, psychologiczną i duchową dzieciom przebywającym w swoich rodzinnych domach. Nieodpłatnie  wypożycza im niezbędny sprzęt medyczny oraz udziela wsparcia finansowego rodzinom, które z powodu choroby dziecka znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Obecnie pod opieką “Promyczka” znajduje się dwadzieścioro dzieci.

Dorośli goście koncertu proszeni są o  wykupienie cegiełek w cenie 15 złotych na rzecz  Hospicjum. Cegiełki te można kupić w Cafe Merano, w  Otwocku przy  ul. Sosnowej 3. Dla dzieci wstęp jest bezpłatny.

Koncert odbędzie 21 czerwca, w niedzielę, od godziny 17.00 do 19.00, w w  Muzeum Wnętrz w Otwocku Wielkim. Polecamy!

LINK DO STRONY INTERNETOWEJ HOSPICJUM “PROMYCZEK”

info. z tukontakt@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 12/06/2015