Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Koncert Arki Noego w Gliniance

Czwartek, Boże Ciało, godz. 18.00.

To będzie okazja do tego, by w rodzinnej atmosferze spędzić świąteczny czas. Wieczór Uwielbienia zaczyna się o 17.30 w Gliniance. O 18.00 organizatorzy zapraszają na występ zespołu Arka Noego. Tego wieczoru będzie też można zapoznać się z działalnością Domowego Hospicjum Dziecięcego Promyczek z Otwocka. Hospicjum opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi.

Przede wszystkim zapewnia dziecku życie bez bólu – mówi w wywiadzie dla Małego Gościa Niedzielnego ks. Paweł Dobrzyński, założyciel hospicjum – Nieuleczalna choroba wcale nie musi oznaczać ciągłego bólu. Jeśli dziecko nie cierpi z bólu, mniej cierpi też jego rodzina. Poza tym rodzinami chorych dzieci opiekuje się pracownik socjalny, psycholog i ksiądz (jeśli rodzina jest wierząca).

Hospicjum nie istniałoby bez darowizn. Przez kilka tygodni w urzędzie gminy trwała zbiórka darów dla podopiecznych tej fundacji. Zbiórka została zainicjowana przez urzędników. Zbierano żywność i artykuły higieniczne. Dary przekazał z-ca Wójta Tomasz Kostyra. Przyłącz się do pomocy w tym wyjątkowym dniu. 4 czerwca możesz pomóc podopiecznym hospicjum. Nie trzeba wiele!

STRONA DOMOWEGO HOSPICJUM DLA DZIECI PROMYCZEK

STRONA WIECZORU UWIELBIENIA

DSC01907

Data opublikowania strony: 01/06/2015