mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Koncert dla Natalki. Uchylamy rąbka tajemnicy

Koncert dla Natalki. Uchylamy rąbka tajemnicy

Trwają przygotowania do „Koncertu Charytatywnego na rzecz Natalii Chomczyk”. Jedną z atrakcji wieczoru będzie występ Kabaretu „Na chwilę”. Na scenie zobaczymy Wójta Gminy Wiązowna oraz jego współpracowników w niecodziennych rolach. Jakich? O tym będzie można przekonać się już 25 czerwca.

Zapraszamy wszystkich do udziału w koncercie charytatywnym, którego celem jest pomoc Natalce. Dziewczynka urodziła się z bardzo rzadką chorobą, występującą raz na milion urodzeń – zespołem Aperta. Koncert odbędzie się 25 czerwca w Sali Raj w Dziechcińcu. Gwiazdą wieczory będzie jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce – Eleni. W czasie koncertu będą prowadzone atrakcyjne licytacje.

Tradycją stało się, że Wójt Gminy Wiązowna wraz ze swoimi współpracownikami przygotowuje autorski program artystyczny. I tym razem Kabaret „Na chwilę” wprowadzi przybyłych gości w radosny nastrój. Na scenie pojawią się bohaterowie znanych, polskich filmów. Zobaczymy górali wywijających ciupagami, nakręcaną lalkę, elektryzującą femme fatale czy Małego Rycerza i jego ukochaną Baśkę.

– “Natalka, jest bardzo pogodną i radosną dziewczynką. Potrzebuje naszego wsparcia w walce z chorobą. Każdy z nas może sprawić, że jej świat będzie piękniejszy. Gorąco zachęcam do udziału w koncercie, bo zebrane pieniądze zostaną przekazana na leczenie naszej małej bohaterki” – mówi wójt Janusz Budny. – “Natalka dziś obchodzi urodziny. Wszyscy z całego serca życzymy jej zdrowia i dużo sił tak potrzebnych do zmagania się z chorobą”.

Zapraszamy do zakupu „cegiełek” (100 zł) upoważniających do wstępu na koncert. Dostępne są w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie oraz w Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna. Rezerwacji można dokonywać telefonicznie tel. 22 780 41 79 lub 22 180 00 41 oraz pisząc na e-mail: zapisy@gok-wiazowna.pl Pieniądze ze sprzedaży cegiełek oraz zebrane podczas licytacji zostaną przekazane na konto Fundacji „Polsat”, której Natalia jest podopieczną.

Więcej informacji na temat koncertu można znaleźć w tekście: I Ty możesz pomoc. Koncert charytatywny dla Natalki

Data opublikowania strony: 10/06/2021