Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Lata 20. Lata 30.” w wydaniu seniorów z DD „Senior+”

Seniorzy z Dziennego Domu „Senior+” przygotowali układ choreograficzny w stylu lat 20. i 30. pod okiem Macieja Piwińskiego oraz Macieja Winiarka ze szkoły Fast-Step. Swoje umiejętności zaprezentowali podczas I Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego FAST-STEP SPRING CUP 2019 “O Puchar Wójta Gminy Wiązowna”.

Występ był częścią działań charytatywnych na rzecz Hani Giepardy z Czarnówki, która jest bohaterką “Świątecznej Radości Pomagania”. Przez cały pierwszy dzień turnieju zbierane były datki przez Wolontariuszy z Centrum Wolontariatu w Radiówku.

Już 7 kwietnia odbędzie się koncert charytatywny, którego celem jest pomoc małej dziewczynce. Dochód zostanie przekazany na rzecz małej mieszkanki Czarnówki. Więcej informacji w tekście: I ty możesz pomóc. Koncert charytatywny dla Hani.

Seniorzy za swój występ otrzymali gorące brawa, pod ich adresem powędrowało wiele ciepłych słów za wysiłek, jaki włożyli w treningi i późniejszą prezentację. Docenienie ze strony władz Urzędu Gminy Wiązowna, jak też właścicieli szkoły tańca i publiczności było olbrzymim wsparciem dla naszych uczestników, za co serdecznie dziękujemy. To nie jest ostatnie słowo seniorów, zaczynamy bowiem przygotowania do kolejnego występu tanecznego, na który już teraz serdecznie Państwa zapraszamy.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl
Krystyna Motyka

Foto: Motyka, Białek, Pękul, Żółtańska

Data opublikowania strony: 18/03/2019