Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Gala nagród “Złoty Wiąz 2015”

Nowa nagroda na Forum Gospodarczym Gminy Wiązowna

Mamy czym się chwalić i róbmy to! Lokalny biznes może być naszą wizytówką. Dlatego ogłosiliśmy pierwszą edycję konkursy ZŁOTY WIĄZ. Nowa nagroda Wójta Gminy Wiązowna to wyróżnienie dla najlepszych przedsiębiorców, biznesmenów i osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Chcemy promować talent, doświadczenie i przedsiębiorczość właścicieli lokalnych firm. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielka ciąży na nich odpowiedzialność i jak dużym codziennym wysiłkiem okupiony jest ich sukces. Doceniając ich wsparcie przy tworzeniu lokalnych inicjatyw, przyznamy ZŁOTY WIĄZ w sześciu kategoriach:

  • Mała firma roku
  • Pracodawca roku
  • Innowacyjna firma roku
  • Debiut roku
  • Bizneswoman roku
  • Filantrop roku

Nagrody wręczone będą na uroczystej gali, 21 czerwca w Hotelu Brant. Mamy dla Państwa bezpłatne podwójne zaproszenia na tę wyjątkową uroczystość. Można je odebrać w sekretariacie Wójta w Urzędzie Gminy Wiązowna (tel. 22 512 58 01). 

To będzie prawdziwe święto naszego, lokalnego biznesu. Okazja do tego, by rozmawiać o biznesie i wymieniać doświadczenia. Pierwszy krok do tego, by stworzyć w Gminie Wiązowna atmosferę przyjazną przedsiębiorcom.  

Data opublikowania strony: 06/06/2015