Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Mistrzostwa Powiatu w Brydżu Sportowym. Zgłoś się do drużyny

Karty do gry rozłożone w kilku rzędach jedna obok drugiej
Karty do gry rozłożone w kilku rzędach jedna obok drugiej

Powiat Otwocki organizuje “Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w Brydżu Sportowym”. Rozgrywki odbędą się 19 października w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury. Ogłaszamy nabór do drużyny składającej się z maksymalnie 6 osób i reprezentującej naszą gminę.

Celem mistrzostw jest promowanie brydża sportowego w zasięgu lokalnym oraz wyłonienie trzech najlepszych zespołów reprezentujących gminy powiatu otwockiego. Uczestnikami mistrzostw są drużyny 4-, 5- lub 6-osobowe, z których każda reprezentuje jedną gminę.

Ogłaszamy nabór do drużyny, która będzie reprezentować Gminę Wiązowna. Chętne osoby mogą zgłaszać się do Michała Białka – Wydział Spraw Społecznych (tel. 22 512 58 38 lub e-mail: m.bialek@wiazowna.pl) w terminie do 1 października. Wpisowe na mistrzostwa pokrywa Gmina Wiązowna.

Mistrzostwa odbędą się 19 października w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Poniatowskiego 10, Otwock). Początek godz. 10.00. Więcej informacji na temat mistrzostw i zasad rozgrywek znajduje się w regulaminie pod tekstem.

Data opublikowania strony: 07/08/2019