Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Nagrody dla najlepszych firm i stowarzyszeń. Złote Wiązy rozdane!

IX Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna i gala nagród „Złoty Wiąz” za nami. Podczas wydarzenia o sztuce mówienia w biznesie ze swadą i wrodzonym dowcipem opowiedział zebranym gościom prof. Jerzy Bralczyk, wybitny znawca języka polskiego. W czasie drugiej części spotkania wręczono „Złote Wiązy” w czterech kategoriach oraz trzy nagrody specjalne.

Na IX Forum Gospodarcze Gminy Wiązowna i galę „Złoty Wiąz”, 14 listopada w hotelu Mercure Wiazowna Brant, licznie przybyli przedsiębiorcy i przedstawiciele firm działających na terenie naszej gminy. Gości przywitał Wójt Gminy Wiązowna Janusz Budny.

Następnie głos zabrał nasz prelegent, jedyny w swoim rodzaju prof. Jerzy Bralczyk, który ze swadą i humorem opowiedział nam o „Sztuce mówienia (w biznesie i o nim)”. Jego słowa co i rusz wywoływały salwy śmiechu.

Podczas gali „Złoty Wiąz” uhonorowaliśmy najlepszych przedsiębiorców z terenu naszej gminy oraz tych, którzy wyróżniają się w swojej działalności społecznej. Nagrody w konkursie przyznano w następujących kategoriach:  Firma roku, Innowator Roku, Filantrop Roku oraz Lider Ekonomii Społecznej.

Firma roku

Laureat: AMK Group Rękawek, Kondraciuk sp. j.

wyróżnienia: Meble Kowalski i Hotel Mercury Wiązowna Brant

Innowator roku

Laureat: Witkowska & Partnerzy sp. z o.o.

Wyróżnienia: DIWINE i Ferma drobiu rzeźnego Jan Markowski

Filantrop roku

Laureat: Majaland Warsaw Sp. z o.o.

Wyróżnienia: POL-MET i Sala bankietowa Raj Jolanta Jedlak

Lider ekonomii społecznej

Laureat: Koło Gospodyń Wiejskich w Gliniance

Wyróżnieni: Team Zabiegane Dni i Stowarzyszenie Usług Społecznych “Krokus”

W ręce trzech osób trafiły „Nagrody Specjalne” przyznawane przez Wójta Gminy Wiązowna za całokształt działalności. W tym roku odebrali je: dyrektor ds. budownictwa i inwestycji Grupy Plopsa Luc Van Der Biest, dyrektor operacyjny CFE Polska Sp. z o.o. Adam Ołdziejewski oraz dyrektor Półmaratonu Wiązowskiego Anna Maria Rosłaniec.

Podczas uroczystości wójt Janusz Budny wręczył również statuetki „Zasłużony dla Gminy Wiązowna” Alicji Feczko oraz Karolinie Radzikowskiej za wkład w rozwój przedsiębiorczości na terenie naszej gminy.

Zachęcamy do przeglądania zakładki „Dla firm”, w której zamieszczamy informacje i porady dla biznesu. W „Powiązaniach” są specjalne strony na informacje dla i od naszych przedsiębiorców.

Data opublikowania strony: 15/11/2023