bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

„Najciekawsza wystawa 2019”. I edycja konkursu

Bywasz w muzeach częściej niż od święta? Masz swoje ulubione wystawy albo takie, które szczególnie zapadły Ci w pamięć? Jeśli tak, weź udział w konkursie! Wystarczy, że opiszesz wystawę z dowolnego muzeum w województwie mazowieckim, która w 2019 r. zrobiła na tobie największe wrażenie.

Oto, jakie są zasady konkursu organizowanego przez firmę Clicktrans.pl:

  1. Wybierz wystawę z dowolnego muzeum w województwie mazowieckim, która w tym roku zrobiła na tobie szczególne wrażenie i krótko uzasadnij swój wybór. Do pracy możesz dołączyć też zdjęcia.
  2. Swoją pracę wraz ze skanem lub zdjęciem wypełnionego formularza zgłoszeniowego wyślij na adres:konkurs@clicktrans.pl.
  3. To wszystko! Wyniki organizator konkursu 17 grudnia 2019 r.
  4. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat i w 2019 r. odwiedził choć jedno muzeum w województwie mazowieckim.

Format pracy

  • pisemny (doc/docx/pdf);
  • materiały graficzne (jpg/png/pdf; łącznie maks. 6 MB).

Najciekawsza praca opublikowana zostanie na blogach: http://www.info.clicktrans.pl/ lub https://clicktrans.com/blog/. Ogłoszenie wyników – 17 grudnia 2019 r.

Nagrody:

  1. I miejsce – 500 zł;
  2. II miejsce – 300 zł;
  3. III miejsce – 200 zł.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdziesz na stronie: https://clicktrans.pl/info/konkurs-muzea-mazowieckie

Data opublikowania strony: 21/11/2019