bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Nowe drogi. Powstaną kolejne projekty

Zrolowane plany architektoniczne
Bez dokumentacji projektowej nie powstanie żadna droga (Foto: pixabay.com)

Rozstrzygnęliśmy przetargi, które pozwoliły nam znaleźć wykonawców projektów niezbędnych do budowy oraz rozbudowy dróg w trybie specustawy drogowej. W najbliższym czasie podpiszemy umowy z wybranymi firmami.

Dokumentacje zostaną wykonane dla: ul. Zamkowej, ul. Podzamcze i ul. Świderskiej w Gliniance, ul. Flory i ul. Zielonej w Góraszce, ul. Majowej w Kącku, ul. Akacjowej w Czarnówce, ul. Sosnowej w Emowie, ul. Czapli w Boryszewie, ul. Równej w Majdanie, ul. Leszczyny w Woli Karczewskiej oraz drogi wewnętrznej na „Osiedlu Kwiatowym” w Wiązownie.

W ramach pomocy rzeczowej dla Powiatu Otwockiego powstanie projekt chodnika wzdłuż ul. Malowniczej w Kącku na odcinku od ul. Bursztynowej do posesji ul. Malownicza 22A.

Termin realizacji, w zależności od kategorii drogi, to od 4 do 18 miesięcy od daty podpisania umowy. Dzięki tym projektom w przyszłości będzie można rozpocząć przebudowę kolejnych dróg i ulic. 

Więcej informacji na ten temat udziela Tadeusz Dąbrowski, Wydział Inwestycji, tel. 22 512 58 62, e-mail: t.dabrowski@wiazowna.pl

Data opublikowania strony: 12/12/2023