mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Oferta pracy. Poszukiwany specjalista ds. obsługi klienta

Logo firmy SmartDiGo - czarny napis na pomarańczowym tle

Firma z branży cyfrowej SmartDigo szuka specjalisty do spraw obsługi klienta. Razem z nią będziesz wdrażać podpisy elektroniczne i certyfikaty bezpieczeństwa.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  1. jesteś profesjonalna/y i budujesz przyjazne relacje z klientami,
  2. lubisz ludzi. Nie boisz się kontaktu z klientami oraz jesteś otwarta/y na ich potrzeby,
  3. podchodzisz entuzjastycznie do pracy i chcesz mieć satysfakcję z osiąganych celów,
  4. posiadasz zdolność do szybkiej i nieustannej nauki,
  5. chciałabyś/łbyś rozwijać się we wdrożeniach i sprzedaży (również online) w perspektywicznej branży cyfrowej,
  6. jesteś odpowiedzialna/y i odznaczasz się wysoką kulturą osobistą,
  7. obsługujesz komputer oraz smartphone w stopniu średniozaawansowanym,
  8. masz wykształcenie średnie lub wyższe.

Mile widziane:

  1. prawo jazdy kat. B
  2. zaświadczenie o niekaralności,
  3. znajomość języka angielskiego.
  4. zmysł techniczny będzie istotną zaletą
  5. znajomość obsługi macOS / iOS
  6. masz doświadczenie w pracy związanej z usługami cyfrowymi, sprzedażą lub obsługą klientów.

Na co dzień w zespole napotkasz zadania:

  1. zapewnianie kompleksowej obsługi i wsparcia poprzez bezpośredni kontakt z naszymi klientami B2B/B2C,
  2. umawianie spotkań z klientami i wstawianie ich do kalendarza firmowego.

Dołącz do zespołu, a otrzymasz:

  1. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  2. atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów,
  3. atrakcyjny system bezpłatnych szkoleń produktowych i sprzedażowych, które podniosą twoje kwalifikacje zawodowe,
  4. możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu poprzez wsparcie ze strony doświadczonych pracowników,
  5. gwarancję szacunku do pracownika i efektywnej pracy,
  6. luźna i miła atmosfera w firmie,
  7. komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy tj. MacBook i iPhone.

Miejsce pracy to Wiązowna. Wyślij CV na adres praca@smartdigo.com. Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosi też o zawarcie niniejszej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy/współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SmartDigo Sp. z o.o., ul. Kwiatowa 25, 05 – 462 Wiązowna, KRS: 0000661925”.

Data opublikowania strony: 27/08/2021