urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Orły z Zakrętu. Złoto z Lubonia

X Mistrzostwa Polski NO GI Jiu Jitsu. Antek Rogowski na podium

W Luboniu koło Poznania odbyły się X Mistrzostwa Polski NO GI Jiu Jitsu czyli największe zawody Brazylijskiego Jiu Jitsu w formule bez kimon w Polsce. Nie mogło tam zabraknąć reprezentantów klubu Orły Zakręt.

Ze względu na termin i daleki dojazd tylko trzech zawodników z Zakrętu wystartowało w tych zawodach. Najlepszym wynikiem może pochwalić się Antoni Rogowski, który zdobył złoty medal. Wystartował w bardzo mocno obsadzonej kategorii. Musiał stoczyć aż cztery pojedynki, aby wygrać. Pewnie wygrał wszystkie walki, kolejno: 29 : 0, 28 : 0, 11 : 0, i w finale 5 : 0. Antoni – nie tracąc ani jednego punktu – zdobył Mistrzostwo Polski.

Już niedługo 7 kwietnia Orły powalczą na 7 Grand Prix Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Mińsku Mazowieckim. Tam klub z Zakrętu wystartuje w dwudziestoosobowym składzie. Trzymajcie kciuki