Portal Mapowy Wiazowna Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct PSE Czyste powietrze
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska Fundusze EU
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

Piknik rodzinny w Zakręcie

Od trzech lat na początku czerwca organizujemy piknik rodzinny przedszkola w Zakręcie. Z tej okazji spotkaliśmy się w  przepięknej scenerii, na terenie Klubu Sportowego Zakręt.  W tym magicznym miejscu czas spędziliśmy  aktywnie, zdrowo, tanecznie i sportowo.  Pogoda i humory dopisały. Na scenie dzieci z poszczególnych grup wiekowych prezentowały swoje umiejętności. W programie występów pojawiły się piosenki, wiersze, zabawy i tańce. Można też było obejrzeć przedstawienie pt. „Rzepka” w wykonaniu nauczycieli pracujących w przedszkolu. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszyła się jak co roku także loteria fantowa. Naszym pociechom najbardziej przypadł do gustu zamek do skakania i  duże zjeżdżalnie. Powodzeniem cieszyło się także malowanie twarzy.

W przedszkolnej  gastronomi dostępne były kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i ogórkiem oraz przepyszne ciasta upieczone przez naszych rodziców. Nie zabrakło również lodów.
Takie spotkania niewątpliwie wzmacniają więzi emocjonalne dziecka z rodziną, integrują rodziców z przedszkolem oraz stwarzają okazję do aktywnego spędzania wolnego czasu. Pełnią też bardzo ważną rolę w integracji środowiska lokalnego. Sąsiedzi mają możliwość poznać się nawzajem, dzieci mogą w bezpiecznym otoczeniu bawić się i nawiązywać przyjaźnie  z rówieśnikami. Piknik rodzinny jest świetną okazją dla maluchów, które dopiero rozpoczną przedszkolną edukację, aby pod opieką mamy i taty poznać przedszkole, nauczycielki oraz nowych kolegów.

Dziękujemy za bezinteresowną pomoc i życzliwość okazaną naszej placówce podczas organizacji Pikniku Rodzinnego. W szczególności właścicielom Klubu Sportowego Zakręt państwu Jolancie i Sławomirowi Rawskim za udostępnienie tego przepięknego miejsca, rodzicom, firmom i wszystkim osobom, które przyczyniły się do uświetnienia tej imprezy.

info. z tukontakt@wiazowna.pl: Agnieszka Sidor

Data opublikowania strony: 15/06/2016