bip wiązowna bip wiązowna Polska Fundusze EU Czyste powietrze Rodo Ochrona Danych Osobowych
logo nagłówek
szukaj
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Wzorowa gmina logo

“Pomoce logopedyczne dla małych i dużych”. Wyniki konkursu

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, który obchodzony był 6 marca, ogłoszono II Konkurs Logopedyczno-Plastyczny Gminy Wiązowna “Pomoce logopedyczne dla małych i dużych”. Znamy już jego zwycięzców.

Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Gliniance. Celem konkursu było motywowanie dzieci do terapii logopedycznej, zaangażowanie do rozwoju mowy i języka oraz umożliwianie dzieciom z trudnościami w mówieniu, prezentacji swoich umiejętności, talentów i aktywności plastycznej. Konkurs adresowany był do dzieci, uczęszczających na terapię logopedyczną. Do konkursu o zasięgu gminnym przystąpiły trzy szkoły podstawowe. Komisja oceniała stopień zaangażowania w wykonania pomocy, walory estetyczne oraz poziom trudności techniczno-plastycznej. Poziom dostarczonych prac był bardzo wysoki.

Po burzliwej naradzie wyłoniono następujących laureatów:

Kat. I

Oddziały przedszkolne

  1. Lena Piasecka (SP Glinianka)
  2. Antonina Śliwińska (SP Glinianka)
  3. Małgorzata Sawicka (SP Zakręt)

Kat. II

Klasy I-III

  1. Alicja Braniewska  (SP Malcanów)
  2. Joanna Dziewulska (SP Glinianka)
  3. Julia Miekarz (SP Malcanów)

Kat. III

Klasy IV-VIII

  1. 1.Sebastian Szczęsny (SP Glinianka)
  2. Kacper Fersz (SP Glinianka)

Wyróżnienia: Wiktor Soboń (SP Zakręt), Karol Cendrowski (SP Zakręt), Gabriela  Grzegrzółka (SP Glinianka), Helena Tarchalska (SP Glinianka), Szymon Gryz (SP Glinianka), Maja Szczepanik (SP Glinianka), Maciej Koc (SP Malcanów), Maja Gajewska (SP Malcanów), Klara Kopak (SP Malcanów).

Prezentację prac można obejrzeć pod linkiem https://youtu.be/7OKdB7VLmxc. Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję konkursu.

Info z: tukontakt@wiazowna.pl

Marlena Szpulecka

Data opublikowania strony: 19/03/2021