mapa button pieed button pieed button
logo nagłówek
szukaj bip wiązowna bip wiązowna Rodo Ochrona Danych Osobowych Polska
=
logo mniejsze
logo wiązowna

Infolinia urzędu:
22 512 58 00

e-mail:
urzad@wiazowna.pl

Logo Teraz Polska

Powiatowy Informator Edukacyjny 2021/2022. Oferta dla ósmoklasistów

Powiatowy Informator Edukacyjny 2021/2022. Oferta dla ósmoklasistów

Logo Powiatu Otwockiego. Napis: Powiatowy Informator Edukacyjny
Szkoły z Powiatu Otwockiego oferują różne możliwości rozwoju (Foto: Powiat Otwocki)

Dostępny jest już Powiatowy Informator Edukacyjny 2021/2022, gdzie ósmoklasiści znajdą wszelkiego rodzaju informacje na temat szkół ponadpodstawowych, które działają na terenie Powiatu Otwockiego.

Powiat prowadzi cztery szkoły ponadpodstawowe, które kształcą młodzież na różnorodnych kierunkach nauki. Absolwenci szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022 mogą wybrać szkołę ponadpodstawową spośród pieciu mieszczących się na terenie powiatu otwockiego: Zespołu Szkół nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Liceum Ogólnokształcącego nr I im. K. I. Gałczyńskiego, Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Stanisława Staszica, Liceum Ogólnokształcącego nr III im. J. Słowackiego oraz Zespołu Szkół im. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego w Karczewie.

Bogata oferta edukacyjna zachęca do wyboru szkoły znajdującej się w powiecie otwockim. Każdy uczeń znajdzie kierunek, który odpowiada jego zainteresowaniom. Powiat zachęca do zapoznania się z Powiatowym Informatorem Edukacyjnym! Można go pobrać ze strony Powiatu Otwockiego.

Data opublikowania strony: 01/03/2021